Penzion Hella Aktivity v okolí

Vítejte na stránkách penzionu Hella,

Penzion Hella

Apartmán s vlastním vchodem je součástí rodinného domu, který se nachází v okrajové, klidné vilové čtvrti města na nábřeží řeky Otavy. K dispozici nabízíme 4 dvoulůžkové pokoje a 2 přistýlky. Z ulice se projde kolem objektu směrem do zahrady, kde je venkovní terasa se stabilním grilem a bazénem. Vchod do apartmánu je z této zahrady. Parkoviště je otevřené. Vybavení pokojů: dětská postýlka k dispozici, satelit, televizor, internet Ubytování je bez stravování. Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyni.

Sportovní vyžití: paintball, squash, bowling - v okolí, sauna je součástí objektu. V letním období možnost koupání v nadzemním bazénu u apartmánu. Bazén venkovní.

Město Sušice, pravdivě nazýváno "Bránou Šumavy", se nachází v předhůří Šumavy, uprostřed krásné přírody. Na jihu se táhnou státní hranice s Německem. Do zdejšího okresu zasahuje NP Šumava, CHKO Šumava a Sušický přírodní park Kašperská vrchovina. Oblíbeným cílem turistů bývá v letních měsících řada historických památek jako jsou státní hrady, muzea apod. V zimních měsících jsou hojně navštěvována četná sportovní a turistická střediska - Železná Ruda, Modrava, Srní a Hojsova Stráž. Dobře značené cyklistické a turistické trasy křižující tuto malebnou krajinu jsou vhodné pro náročné i začátečníky.

  • Vzdálenost od centra: 500 m
  • Vzdálenost od autobusového nádraží: 500 m
  • Vzdálenost od vlakového nádraží: 1.5 km